Tristar Toaster | BR-1025 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- TootjadTristar
- Mudel: BR-1025
- Saadavus: 5
-
18€
Tristar Toaster | BR-1025 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 1.41 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Net weight | 1.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 203.20 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 50.80 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | BR-1025 |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | No |
| Ülessulatamise funktsioon | No |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar toaster br-1025 number of slots 2 housing material plastic black, br-1025, tristar, rostrid















